2011


Mes ieškome
VšĮ „Vilniaus sporto centras“ – tai 2011 metais įkurtas sporto klubas, vienijantis sportui ir ypač krepšiniui neabejingus žmones iš Vilniaus. Nors ši organizacija visai jauna, bet ją sudarantys žmonės jau daug metų aktyviai dalyvauja Vilniaus sportiniame gyvenime, trejus metus sėkmingai kartu žaidžia Vilniaus mėgėjų krepšinio lygose, yra įvairių krepšinio turnyrų dalyviai ir prizininkai. Norint geriau organizuoti bendrą veiklą ir į ją įtraukti naujų žmonių bei rėmėjų, šių metų balandžio 18 dieną buvo įkurta viešoji įstaiga, turinti paramos gavėjo statusą.

Šiuo metu ieškome rėmėjų savo organizacijai, kad įgyvendintume šiuos tikslus:

Dalyvauti kito sezono Vilniaus miesto krepšinio sąjungos (VMKS) C lygos ir Vilniaus krepšinio B lygos (VKL) čempionatuose bei varžytis dėl aukščiausių vietų ten.

Kadangi paramos prašytojų yra gausu, iškart pažymime, kodėl teikti paramą yra naudinga Jums:
  • Paramos teikėjai gali susimažinti savo pelno mokestį – pagal LR Pelno mokesčio įstatymą, jei Lietuvoje registruotas juridinis asmuo teikia paramą Lietuvoje registruotai, paramos gavėjo statusą turinčiai organizacijai, jis gali savo sąnaudomis pripažinti dvigubai didesnę sumą nei paramos dydis. PVZ.: Jei Jūs suteikiate 5000 Lt paramą paramos gavėjo teisę turinčiai organizacijai, tai apmokestinamąjį pelną galite susimažinti 10 000 Lt, tokiu būdu paskyrę 5000 Lt paramą, iš tikrųjų Jūs skiriate 3500 Lt, nes 1500lt sutaupote nemokėdami pelno mokesčio.
  • Pagal Jūsų poreikius galėsime organizuoti sporto šventes, turnyrus, laisvalaikio renginius Jūsų įmonėje. Tokiu būdu Jums nereiks ieškoti laisvalaikio organizatorių, kurie už savo paslaugas panorės daug daugiau nei norime mes.
  • Visos anksčiau minėtų čempionatų rungtynės yra pristatomos radijo stotyse „Geras FM“ , „Radijas Kelyje“, šeštadienio „Lietuvos Ryto“ priede „Sostinė“ bei oficialiuose mėgėjų lygų internetiniuose puslapiuose Vilniaus krepšinio sąjunga ir Vilniaus krepšinio lyga , kuriuose lankosi tūkstančiai krepšinio mėgėjų.
  • Gatvės krepšinio turnyrai, pavadinti Jūsų įmonės vardu taip pat daro didžiulę reklamą Jūsų vardui. Geriausias to pavyzdys – „Orange virus“ – iki jos vardu pavadinto turnyro atsiradimo ši įmonė buvo mažai kam žinoma, o dabar jos pavadinimą žino bent kiek krepšiniu besidomintis lietuvis (o tokių šalyje dauguma)

Galbūt Jūs turite neįgyvendintų idėjų susijusiu su sportu? Mes padėsime jas paversti realybe.

Jei turite klausimu, nesivaržydami skambinkite mums :+37060496912 – Ignas, +37065117765 -- Matas arba +37065189594 - Žilvinas, taip pat galite su mumis susisiekti elektroniniu paštu: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai