2011


Trečiadienis, 24 Birželis 2015 14:42

VSC kviečia prisijungti!

Įvertink
(0 balsai)

Ne paslaptis, kad VSC vardas po truputį,  garsėja mėgėjų krepšinio, bei 3x3 pasaulyje dalyvaudami, bei organizuodami turnyrus. Jau nemažai žaidėjų moka sukirčiuoti VSC pavadinimą, ypatingai po to, kai šiemet tapome Sostinės krepšinio C lygos čempionais, norėdami kuo daugiau žmonių išmokyti ir išgirsti mūsų vardą siūlome tokius dalykus:

1. Žaidėjai, norintys prisijungti prie VSC komandos 2015-2016 metų sezone, nesidrovėdami gali rašyti mums laiškus į vsc[at]inbox.lt, arba į facebook. Labiausiai mus domina įžaidėjo, lengvojo krašto, bei centro puolėjo pozicijos :)

P.S žinoma tu gali būti ir praktikuojantis fizinio parengimo treneris, ar skautas, mes atviri pasiūlymams :)

2. Klubas nori kuo labiau išgarsėti Vilniaus mieste, tačiau tam neturime didelių išteklių, bet visada priimame į savo kompaniją energingus, ir idėjų nestokojančius vaikinus ir merginas. Mes mielai jus priimsime, padėsime atlikti praktiką, jei jūs mums padėsite savo idėjomis.

Mums nereikia, kad dirbtum 24/7, mums tinka ir kelios valandos su puikia idėja ir jos vystymu :) Beje darbu juk to nepavadinsi, nes kaip ir minėjome didelių išteklių mes neturime, na bet paslauga už paslaugą :)

Visada galite kreiptis el. paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba facebook