Sekmadienis, 15 Lapkritis 2015 17:15

Šarūnas Belevičius: „Buvo sunku suprasti tuos, kurie komandą paliko iškovojus vietą aukštesnėje lygoje.“

Įvertink
(0 balsai)

Šiandien buvo oficialiai nutraukta sutartis su buvusiu komandos atakuojančiu gynėju - Šarūnu Belevičiumi. Prieš pasitraukiant iš komandos, klubo žurnalistai uždavė keletą klausimų:

 

1. Šarūnai, kodėl nusprendei perkelti savo talentą į kitą komandą įsibėgėjant sezonui?

Nebesimėgauju krepšiniu, komandoje labai daug naujoku, reikia daug laiko kad priprastu vienas prie kito. Atėjus treneriui reikėjo pusantro sezono, kad įsižaistume prie naujos sistemos, dabar reiks skaičiuoti viską iš naujo. Gal kantrybės neturiu laukti, o šiaip noriu aikštelėje tiesiog gerai leisti laiką, gal pakeitus aplinką pavyks.

2. Ar tai jau yra viskas su VSC komanda, ar dar kada nors išvysime tave vilkint geltonai mėlynus marškinėlius?

Labai nelengva buvo apsispręsti, bet būtų smagu visiems seniems VSC nariams lošti kartu. Ir aprangos labai gražios (juokiasi)

3.Kaip vertini 3 sezonus praleistus VSC - Elteros projektuose?

Puikūs sezonai, kiekvienas vis geresnis, augom kaip komanda nuo vidutiniokų iki čempionų. Tad buvo sunku suprasti tuos, kurie komandą paliko iškovojus vietą aukštesnėje lygoje.

4. Kokie tikslai keliami tau naujoje komandoje, ar jau kalbėjotės su komandos treneriu Tomu Žukovu dėl savo rolės Stiklopaslaptis.lt komandoje?

Kol kas komandai sekasi puikiai, žengia be pralaimėjimų. Apie rolę nekalbėjome, padėsiu komandai kuo galėsiu. Prie komandos prisijungsiu vėliau, kolkas ten ir be manęs yra kam žaisti.

5. Ko linki VSC šiemet?

Linkiu kantrybės ir likti sveikiems, klausyti trenerio nurodymu ir stengtis įgyvendinti tai, ką jis sako. Taip pat linkiu pasiekti užsibrėžtus tikslus!

Paskutinį kartą redaguotas: Sekmadienis, 15 Lapkritis 2015 17:36

Naujausios:

į viršų