2011


Parama

Kviečiame tapti Vilniaus Sporto Centro rėmėjais!

Tai galite padaryti paskirdami iki 2 procentų sumokėto gyventojų pajamų mokesčio. Šis paramos būdas nereikalauja iš Jūsų jokių papildomų išlaidų ir Jums tereikia nurodyti, kad praėjusiais metais savo sumokėto gyventojų pajamų mokesčio dalį norite paskirti VŠĮ "Vilniaus Sporto Centrui".

Pervesti savo 2 procentų paramą galite keliais būdais:

1) Prašymą pervesti savo 2 procentų paramą Jūs galite pateikti toje Valstybinėje mokesčių inspekcijoje (toliau –VMI),  kurios veiklos teritorijoje nuolat gyvenate. Prašymo pervesti paramą blanką gausite pačiame VMI skyriuje.

2) Savo 2 procentų paramą taip pat galite pervesti užpildydami elektroninę prašymo formą, pateiktą VMI elektroninio deklaravimo sistemoje (toliau – EDS). Tereikia prisijungti prie EDS, užpildyti FR0512 formos prašymą ir jį pateikti.

3) Jeigu privalote pateikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, tai prašymas pervesti 2 procentų paramą gali būti pateikiamas kartu su elektronine deklaracija. Užpildžius deklaraciją, dar reikėtų užpildyti formą FR0512 ir viską kartu pateikti VMI, naudojantis elektroninio deklaravimo sistema.

4) Taip pat, jeigu norite savo 2 procentų paramą paskirti Vilniaus sporto centrui, tiesiog susisiekite su klubo vadovu elektroniniu paštu Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo Spam'o. Jums reikia įjungti Javaskriptą, kad matytumėte tai arba telefonu +370 604 969 12 ir Jums bus pasiūlytas patogiausias būdas, pervesti savo 2 procentų paramą.

Prašymus pervesti 2 procentų paramą galima teikti iki gegužės 1 dienos.

Paramos gavėjo Vilniaus Sporto Centro rekvizitai:

VŠĮ "Vilniaus Sporto Centras"
Kalvarijų g. 110-33, Vilnius,
Klubo kodas 302616937


2 procentų formos versiją spausdinimu galite rasti šiuo adresu.

Pavyzdys kaip turėtų atrodyti užpildyta forma:
Formos pavyzdys

Prašymo formą pildyti galite ir internetu - prisijungę prie Elektroninio deklaravimo sistemos (EDS).

Prašymą galite tiesiogiai pristatyti į mokesčių inspekciją arba išsiųsti paštu. Jei Jūs privalote teikti metinę pajamų mokesčio deklaraciją, prašymas pateikiamas kartu su šia deklaracija. Jei metinės pajamų mokesčio deklaracijos teikti neprivalote, prašymą dėl 2 proc. paramos turite pristatyti pats arba per savo darbdavį, jam sutikus.

Vilniaus Sporto Centro kolektyvas dėkoja visiems rėmėjams!